לוח הופעות וארועיםהמופעים מתקיימים בתיאטרון הסטודיו
בית הכט (רוטשילד) שד' הנשיא 142

שישי 13.10 | 21:00 | כניסה: 75/85 ש"ח

יעל לוי

מופע אינטימי

יעל לוי אחת הזמרות המזוהות עם פס הקול הישראלי. מאחוריה שבעה אלבומים הכוללים שיתופי פעולה עם יהונתן גפן, יצחק קלפטר, דיוויד ברוזה, ורד קלפטר, דני דותן, ג'וני שועלי, תרצה אתר ועוד...
הופעתה של יעל היא מפגן עוצמתי של קול אחר, אישיות כריזמטית, עם רפרטואר שירים נפלאים ונדירים. בין השירים: "בלדה לנאיבית", "אי ירוק בים", "לך לאן שתלך"," אל תקנה לי ורד", "דה, בה, דה" (נעימת גלי צה"ל), "גשם הקשב לנשים בחלון" ועוד...
עם יעל על הבמה: אמיר זוסקוביץ' (גיטרה).
מכירה מוקדמת
Yael levy יעל לוישישי 20.10 | 21:00 | כניסה: 75/85 ש"ח

אילן וירצברג

מופע סולו אינטימי

אילן וירצברג מגיע לראשונה לסטודיו, חמוש בגיטרה חשמלית, אקוסטית ולופר, למופע סולו אינטימי.
המופע כולל את מיטב השירים מ"בציר טוב", אלבומי הסולו שלו ושירים שכתב לאמנים אחרים: נורית גלרון, גלי עטרי ושמוליק קראוס.
וירצברג הוא מחשובי המוזיקאים בארץ, פעיל במוזיקה הישראלית כ-45 שנה. הוא הלחין, עיבד והפיק אלבומים לאמנים רבים בהם: נורית גלרון, גלי עטרי, שמוליק קראוס, חווה אלברשטיין, עופרה חזה.
כמו כן, יצר אלבומים אישיים רבים שזכו לשבחים. בנוסף הלחין מוזיקה לסרטים ידועים ובהם: "מאחורי הסורגים", "אחד משלנו", "אל עצמי", "חיוך הגדי" ועוד. יחד עם שמעון גלבץ יצר את האלבום "בציר טוב" שנחשב לאחד האלבומים הטובים והחשובים שיצאו בארץ.
בין השירים במופע: כשבאתי לקחת אותה מהעננים, אני הולך במישור, על מדרגות התאטרון, סקס אחר, לא יכולתי לעשות כלום, משהו בלבבה, כולנו זקוקים לחסד, הכל עומד במקום, הלילות הקסומים, רואים רחוק רואים שקוף ועוד.
מכירה מוקדמת
facebook.com/ilan.virtzbergשישי 27.10 | 21:00 | כניסה: 75/85 ש"ח

תמר אייזנמן

מופע סולו חגיגי 20 שנה לאי.פי הבכורה

באוקטובר הקרוב 2023, אייזנמן מגיעה לסיבוב הופעות קצר בישראל כדי לחגוג עם הקהל הביתי והאהוב 20 שנה לאי.פי הראשון שלה, הנושא את שמה וראה אור ב 2003 הופץ באופן עצמאי, נמכר באלפי עותקים, התגלגל מפה לאוזן ובתקשורת המקומית. המיני האלבום החשוב הזה סלל את תחילת הדרך של אייזנמן מדירת חדר קטנה בירושלים לבמות הנחשקות בעולם.
חמושה בסוללת גיטרות מלודיות ממכרות ועיבודים שנתפרו במיומנות לאוזני הקהל, ההופעות של אייזנמן עטורות אנרגיה ונשמה. היא גיטריסטית וירטואוזית ופרפורמרית ייחודית המהלכת בין שפות לבין סגנונות באומנות ומדויקות, משלבת בין שורשי הבלוז שנטמעו בילדותה בסן פרנסיסקו לרוק ופולק.
"תמר אייזנמן התפוצצה על הבמה. אין מילה אחרת לתאר את מה שהיא עשתה בהופעה הנהדרת שלה…מד התשוקה והלהט הגיע עד למקסימום, ואז עלה עוד קצת. האש נדלקה ובערה מהרגע הראשון עד האחרון" – בן שלו הארץ
מכירה מוקדמת
www.facebook.com/tamareisenmanמישי 9.11 | 22:00 | כניסה: 85/90 ש"ח

גבע אלון בהופעה

ההופעות של גבע הן מפגן עוצמתי של גיטרות, רוק פולק משובח וחוויה יוצאת דופן עבור הקהל. שילוב מדויק של כריזמה, ווירטואוזיות, קול ענק וגיטריסט שנחשב פנומן. כל אלה, לצד שירים שלוקחים את הקהל למסע רגשי, יוצרים יחד הופעה סוחפת, רוויית חשמל ומהפנטת! היום עומד גבע בשורה הראשונה של הרוק והפולק-רוק הישראלי בזכות כישרון מתפרץ, וירטואוזיות על הגיטרה וכריזמה בימתית כובשת.
מכירה מוקדמת
facebook.com/geva.alon
TOP OF PAGE